Proszę o opinię sprzętu

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
witaga
Posty: 2
Rejestracja: 2008-07-19, 07:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Proszę o opinię sprzętu

#1

Post autor: witaga »

Witam, jestem zielony w tej dziedzinie ale mnie to kręci i kupiłem paralotnie z napędem:
Napęd BLACKHAWK MZ100 pojemność 100 z koszem i uprzężą i skrzydło ANTI STALL WING do 130 kg
Sprzęt latał tylko 30 minut i prawie dwa lata leżał nie latany
Dałem za to 8 tysięcy złotych
Proszę o opinie...

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#2

Post autor: Solek »

Znaczy nie masz nie masz żadnych papierów na latanie????Nie byłeś nawet na kursie podstawowym????Czyli nie masz pojęcia o lataniu!!!!!!!Kupiłeś sprzęt i myslisz że już wszystko za Ciebie on zrobi.Najlepiej jak pujdziesz na kurs paralotniowy chociaż na pierwszy stopień, a później na kurs PPG ( tak by było najlepiej - byłbys mniejszym zagrożeniem w powietrzu ).A co do ceny jaka dałeś za sprzęt to zależy co kupiłeś i w jakim stanie.Te dane co podałeś nie są wystarczające do jakiejkolwiek oceny sprzętu.

kotek_1969
Posty: 3
Rejestracja: 2008-08-03, 21:36
Lokalizacja: Grudziądz

#3

Post autor: kotek_1969 »

Witam,
mam zapytanie, prosze o opinię dwóch paralotni, tj. gin oasis i nova pfhenix, którą lepiej zakupić, naukę rozpoczynałam na UP Blues. Chodzi mi o bezpieczne, kontynuowanie tego sportu, bez żadnych niespodzianek. Pozdrawiam

kotek_1969
Posty: 3
Rejestracja: 2008-08-03, 21:36
Lokalizacja: Grudziądz

#4

Post autor: kotek_1969 »

Witam,
mam zapytanie, prosze o opinię dwóch paralotni, tj. gin oasis i nova pfhenix, którą lepiej zakupić, naukę rozpoczynałam na UP Blues. Chodzi mi o bezpieczne, kontynuowanie tego sportu, bez żadnych niespodzianek. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ