Połączenie Zapasu z Uprzężą

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
0SPANIEL
Posty: 12
Rejestracja: 2013-05-02, 00:02

Połączenie Zapasu z Uprzężą

#1

Post autor: 0SPANIEL »

Witam Wszystkich, mam prośbę o poradę jak połączyć V-taśmę zapasu z taśmą uprzęży, nie wiem czy trapezy będą tu przydatne proszę opisać mi najlepszy sposób połączenia ,dodaje zdjęcia na których widać obje taśmy. Dzięki i Pozdrawiam. :-) nie spamuj://spamer.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c17 ... 1e30b.html nie spamuj://spamer.fotosik.pl/pokaz_obrazek/954 ... 7a4ad.html nie spamuj://spamer.fotosik.pl/pokaz_obrazek/698 ... 77b43.html
Awatar użytkownika

Luc
Posty: 67
Rejestracja: 2011-08-23, 00:48
Lokalizacja: Starogard Gdański
Płeć:

Re: Połączenie Zapasu z Uprzężą

#2

Post autor: Luc »

To powinno pomóc

nie spamuj://supair.com/document/notices/reserve_en.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 16 lut 2015, o 21:07 --

I jeszcze komentarz. Te kwadraty które masz na zdjęciu służa do połączenia uprzęży z taśmami które idą do ramion - na zdjęciu te podwójne , oczywiście w odpowiednich miejscach. Sprawdź bo może są wszyte w uprząż to wtedy tych kwadratów nie potrzeba. Do łączenia zapasu z tymi dwoma użyj czegoś takiego co nazywa się Maillon Rapide, może być kwadrat może być owal ważne żeby miało atest na zrywanie i miało 7 lub 8 mm grobości. W instrukcji masz jak to założyć, użyj gumek żeby się taśmy nie przesuwały i nie przecierały.

-- 16 lut 2015, o 21:11 --

nie spamuj://spamer.fotosik.pl/pokaz_obrazek/698 ... 77b43.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Te trapezy które tu widać wydają mi się zbyt cienkie. Mogą być co najwyżej do wyczepu.
ODPOWIEDZ