Jakie postanowienie?

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Kaczmarek1987
Posty: 1
Rejestracja: 2016-01-12, 12:50
Kontakt:

Jakie postanowienie?

#1

Post autor: Kaczmarek1987 »

Hej, witam jakie macie postanowienia na nowy rok?

juchas87
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-27, 16:57
Kontakt:

Re: Jakie postanowienie?

#2

Post autor: juchas87 »

U mnie to dietka, bo musze kilka zbędnych kg zrzucić :D

sz8Mon
Posty: 1
Rejestracja: 2016-03-09, 18:40
Kontakt:

Re: Jakie postanowienie?

#3

Post autor: sz8Mon »

U mnie to samo xd

Gierek80
Posty: 2
Rejestracja: 2018-01-15, 16:50
Kontakt:

Jakie postanowienie?

#4

Post autor: Gierek80 »

Ja postanowiłam w końcu odświeżyć swój angielski. Miałam kilka lat przerwy i znajomość języka mi troszeczkę "zwietrzała"

serenna
Posty: 1
Rejestracja: 2018-02-02, 20:15

Jakie postanowienie?

#5

Post autor: serenna »

Moim noworocznym postanowieniem jest zacząć się w końcu więcej ruszać i nauczyć się pić wodę regularnie. Wierzę, że w tym drugim pomoże mi generator wody h2, w który zainwestowałam. Wiele czytałam na wodah2.com na temat właściwości wody wodorowej, które świetnie wpływają na organizm. Już nie mogę doczekać się efektów :)

hobbystyczny
Posty: 1
Rejestracja: 2018-10-31, 13:13

Jakie postanowienie?

#6

Post autor: hobbystyczny »

Hmmm, rzeczywiście Nowy Rok już za dwa miesiące, tegoroczne postanowienia udało mi się do tej pory dotrzymać, czas robić nowe.
Na pewno będę dbał o kondycję, muszę utrzymać dietę, skończyć studia i poszukać pracy w wyuczonym zawodzie. I chciałbym kontynuować to co sprawiło mi mnóstwo satysfakcji w tym roku, a mianowicie wykupić kartę https://kartingowynarodowy.pl/karting/o ... a-klienta/ żeby podszkolić się w jeździe gokartem. Karting sam w sobie jest bardzo przyjemną zabawą i chciałbym do niego powrócić.
Ostatnio zmieniony 2018-10-31, 13:55 przez hobbystyczny, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ