Latanie w weekend majowy 2017 w Grecji

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski

Awatar użytkownika

Autor
paraGraf
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-01, 12:21
Płeć:

Latanie w weekend majowy 2017 w Grecji

#1

Post autor: paraGraf »

Zapraszam 2 osoby na wspolna wyprawe na latanie w Grecji. Znam juz tam pare miejsc, ale byc moze odwiedzimy calkiem nowe. Plan wyprawy jest nastepujacy: Wyjazd z Aten 3go maja rano (gdzie dokladnie to zalezy od pogody, ale celujemy w Lefkade i obok w okolice miejscowosci Vonitsa, oraz w okolice miejscowosci Arnissa - to sa dobrze znane mi miejsca). Koniec wyprawy w Salonikach 8go maja wieczorem. Chcemy wynajac samochod i mamy dwa wolne miejsca (lub nawet wiecej, jesli zbierze sie ekipa na wiekszy samochod). W ekipie bezpieczniej, taniej i - co najlepsze dla potencjalnych chetnych pilotow i pilotek - kierowca (moja zona) jest wlasciwie nielotem, wiec nie trzeba sie bedzie zmieniac za kolkiem, zeby jechac na ladowisko. ;) My lecimy na miejsce samolotem liniami RyanAir z Modlina. W planie poza lataniem mamy tez zwiedzanie Meteorow. Zainteresowanych prosze o wiadomosc prywatna lub ewentualnie wpisy z danymi kontaktowymi tutaj.

Yourek
Posty: 1
Rejestracja: 2017-04-24, 19:08
Płeć:

Latanie w weekend majowy 2017 w Grecji

#2

Post autor: Yourek »

Mam wolne od 29 kwietnia do 7 maja włącznie. Byłbym zainteresowany wyjazdem o ile załapałbym się jeszcze na bilet lotniczy do Grecji no mielibyście miejsce w samochodzie.Jakby co - proszę o kontakt 609 413 891

Jurek Jarzyński
ODPOWIEDZ