Cena paralotni, ile może być warta

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
modelarzkobi
Posty: 10
Rejestracja: 2011-06-16, 23:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:

Cena paralotni, ile może być warta

#1

Post autor: modelarzkobi »

Witam

Mam taki problem. Otóż mam możliwość zakupu używanej paralotni, tylko nie wiem ile może być warta. Jest to paralotnia Notos z 99 roku masa startowa do 100kg (coś koło tego ile podawał sprzedawca), skrzydło było bardzo mało latane, nie ma dziur nie łatane. Trudno jest mi określić cenę ponieważ jestem początkujący i dopiero kompletuje sprzęt:) Może pomoże ktoś?:)

_Polo_
Posty: 10
Rejestracja: 2010-10-23, 21:25
Lokalizacja: Kraków

#2

Post autor: _Polo_ »

jesli to jest notos 3 producen Airsport , to nie jest to glaj dla początkującego,
a tak ogólnie 12 letnie skrzydła nadaje się zapewne tylko do powieszenia pod sufitem garażu zeby można było sobie zimą popatrzeć na glajta. Można kupić za 5zł/kg i schować do szafy na następne 20 lat , może potem jakieś muzeum paralotniarstwa odkupi za niezły szmal.

Autor
modelarzkobi
Posty: 10
Rejestracja: 2011-06-16, 23:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:

#3

Post autor: modelarzkobi »

Wiem tylko że glajt nazywa się Notos i wiem że jest to skrzydło dla początkującego. Skrzydełko nie było dużo latanie i jest naprawdę w dobrym stanie, (gość kupił go i mało latał) ale wietrzył go od czasu do czasu. Tylko nie wiem ile może być warte bo nie chce kupić za drogo. 1200? Sam juz nie wiem.

sayid
Posty: 101
Rejestracja: 2010-06-18, 13:48
Płeć:
Kontakt:

#4

Post autor: sayid »

Jak nie ma aktualnych badań to 300, jak za skrzydło do ćwiczen naziemnych.

kosa
Posty: 44
Rejestracja: 2008-10-03, 19:15
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

#5

Post autor: kosa »

Notos dla początkujących -dobre dobre, to jak audi TT do nauki jazdy - da się tylko czy warto

przemek113
Posty: 2
Rejestracja: 2011-07-31, 20:47
Lokalizacja: koszalin
Kontakt:

#6

Post autor: przemek113 »

witam, poszukuje książki P . Dudka paralotniarstwo - za 3 tyg będę zdawać na świadectwo i słyszałem że najlepiej uczyć sie z niej :cry: ) Jeżeli ktoś chciałby sprzedać książke chętnie odkupie KONTAKT : tel 608 414 993 gg 11117550
ODPOWIEDZ