Podłączenie zapłonu kabel po kabelku. POMOCY!!!

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
rossi3
Posty: 24
Rejestracja: 2010-12-22, 18:14
Lokalizacja: Marki

Podłączenie zapłonu kabel po kabelku. POMOCY!!!

#1

Post autor: rossi3 »

Witam, czy może ktoś mi to w chłopski sposób wytłumaczyc jak powinienem podłączyć stator z modułem i cewką, wiec tak stator jest 4-ro cewkowy (TGB i inne) wychodzi z niego 3 przewody ( biały i żółty jest razem w jednej kostce) a czarny z czerwonym paskiem jest osobno, moduł ma wejscie na 6 pin , potrzebuję tylko samej iskry , cewki oswietleniowe moge wogule wywalic,
Co z czym powinienem podłączyć?????
cewka:
nie spamuj://allegro.pl/stator-z-kolem-magnes ... 56236.html" onclick="window.open(this.href);return false;
moduł:
nie spamuj://allegro.pl/modul-odblokowany-tgb ... 95322.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Prosze pomocy !!!

Pilot
Posty: 152
Rejestracja: 2009-03-04, 10:34
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Podłączenie zapłonu kabel po kabelku. POMOCY!!!

#2

Post autor: Pilot »

Kup to :
nie spamuj://allegro.pl/modul-rozblokowany-pi ... 13618.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I to :
nie spamuj://allegro.pl/stator-hurricane-1-ko ... 46785.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Są tam kolory , które podłączasz do cewkomodułu kolorami napisanymi na cewkomodule.
Masz wszystko za małą kasę, ale musi pasować koło magnesowe.
To zo pokazałeś to jest niekompletne, brak cewki wys. napięcia . A tutaj masz cewkę .
Mam w swoim Solo tak zrobione i iskra może konia zabić.
Pozdrawiam

Autor
rossi3
Posty: 24
Rejestracja: 2010-12-22, 18:14
Lokalizacja: Marki

Re: Podłączenie zapłonu kabel po kabelku. POMOCY!!!

#3

Post autor: rossi3 »

Niestety w tej wersji JPX nie wsadze takiego statora w obudowe , bym musiał ingerowac szlifierką kątową aby zrobić dziure na impulsator. :-(
ODPOWIEDZ