DOMINIKANA

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
pedro1
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-09, 09:25

DOMINIKANA

#1

Post autor: pedro1 »

2 miesiace temu rozpoczela sie moja przgoda z paralotnia. Jest to bardzo wazny etap mojego zycia. Z paralotnia wiaze przyszlosc swoja i mojej zony . Nazywam sie Piotr Czeldar i aktualnie mieszkam w NIEMCZECH .Nie bede pisac o tym co robie ale o tym co zamierzam zrobic i jak chce zmienic swoje zycie. Wyobrazcie sobie piekna karaibska zielona wyspe, gorzysty teren oblany turkusowym morzem. Czyste idealne powierze z fantastyczna termika a wszystko to w zasiegu reki. Tam chcemy zamieszkac, ja z mojaDwa zona Ania. Nie jest to fantazja. Kazdy szuka dla siebie miejsca na Ziemi, my dwa lata temu w czasie wakacji znalezlismy je. Nasz dom polozony jest na wysokosci 300 m n.p.m , z widokiem na ocean.Jestem przekonany ze przy poludniowym i poludniowo zachodnim wietrze mozna tam godzinami latac , ale takich i jeszcze piekniejszych jest tam wiele, ze nie uda mi sie ich teraz opisac.Juz w grudniu lecimy tam po to zeby przygotowac nasz dom z trzema apartamentami do wynajecia. Dzisiaj pisze o tym poniewaz jestem bardz ciekawy jak wiele osob jest zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem, zajrzyjcie na nasza strone nie spamuj://spamer.dominikanaaktiv.eu" onclick="window.open(this.href);return false; .Jezeli macie jakiekolwiek pytania bardzo prosze o kontakt, jestem dostepny w kazda sobote i niedziele.Mucho saludo Pedro y AniaDwa miesiace temu rozpoczela sie moja przgoda z paralotnia. Jest to bardzo wazny etap mojego zycia. Z paralotnia wiaze przyszlosc swoja i mojej zony . Nazywam sie Piotr Czeldar i aktualnie mieszkam w NIEMCZECH .Nie bede pisac o tym co robie ale o tym co zamierzam zrobic i jak chce zmienic swoje zycie. Wyobrazcie sobie piekna karaibska zielona wyspe, gorzysty teren oblany turkusowym morzem. Czyste idealne powierze z fantastyczna termika a wszystko to w zasiegu reki. Tam chcemy zamieszkac, ja z moja zona Ania. Nie jest to fantazja. Kazdy szuka dla siebie miejsca na Ziemi, my dwa lata temu w czasie wakacji znalezlismy je. Nasz dom polozony jest na wysokosci 300 m n.p.m , z widokiem na ocean.Jestem przekonany ze przy poludniowym i poludniowo zachodnim wietrze mozna tam godzinami latac , ale takich i jeszcze piekniejszych jest tam wiele, ze nie uda mi sie ich teraz opisac.Juz w grudniu lecimy tam po to zeby przygotowac nasz dom z trzema apartamentami do wynajecia. Dzisiaj pisze o tym poniewaz jestem bardz ciekawy jak wiele osob jest zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem, zajrzyjcie na nasza strone nie spamuj://spamer.dominikanaaktiv.eu" onclick="window.open(this.href);return false; .Jezeli macie jakiekolwiek pytania bardzo prosze o kontakt, jestem dostepny w kazda sobote i niedziele.Mucho saludo Pedro y Ania

lecho
Posty: 1
Rejestracja: 2015-02-17, 16:08

Re: DOMINIKANA

#2

Post autor: lecho »

Witam Cie Piotrze, rowniez mieszkam w Niemczech i mysle, ze znalazlem bratnia dusze. Rowniez chcialbym spedzic reszte zycia w takim raju. Bardzo prosze o kontakt, gdyz chce pojechac tam na rekonesans i przygotowac wyjazd na stale. Kazda informacja bedzie mi cenna. Bardzo prosze podaj kontakt telefoniczny lub zadzwon +48 883055082 lub +49 1639680649. Moj adres mailowy: lechocomm@gmail.com. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Lech

fitmok
Posty: 5
Rejestracja: 2015-10-07, 13:46

Re: DOMINIKANA

#3

Post autor: fitmok »

Mam podobne marzenie. Może kiedyś uda się je spełnić.

Tomeek
Posty: 1
Rejestracja: 2015-10-09, 17:09

Re: DOMINIKANA

#4

Post autor: Tomeek »

Panowie, myślę że nie jesteście sami w swoich marzeniach. Mnie również fascynuje Dominikana. Gdyby zorganizować taki wyjazd chętnie pojechałbym z wami ;-)

kavka
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-16, 00:58
Kontakt:

Re: DOMINIKANA

#5

Post autor: kavka »

Oho brzmi nieziemsko:) jestem ciekaw jaki koszt byłby takiego wyjazdu, zakwaterowania oraz ile pieniędzy trzeba byłoby dodatkowo odłożyć na jedzenie oraz inne atrakcje:)
ODPOWIEDZ