Kto lata na klifach?

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
marekbelko
Posty: 6
Rejestracja: 2008-04-22, 17:34
Lokalizacja: pyskowice
Kontakt:

Kto lata na klifach?

#1

Post autor: marekbelko »

Cześć szukam osoby ktora lata na klifach paralotnia. 27.07.2008 bede nad morzem i szukam osoby ktora by mnie wprowadziła w temat jak sie lata na klifach i wewntualnie razem pocwiczyc. znajdzie sie tkoch chetny do pomocy?

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#2

Post autor: Solek »

Od 25 lipca będe we Władysłąwowie.Bierz sprzęt to polatamy jak warun będzie.

Doktur
Posty: 2
Rejestracja: 2008-07-11, 10:55
Lokalizacja: Toruń

#3

Post autor: Doktur »

Wygląda, że w piątek i sobotę będzie warun na klif nad morzem więc do zobaczenia!
W niedzielę bedzie wiało na klif w Gdyni Orłowie - chyba, ze prognoza się zmieni do tego czasu, co jest oczywiście możliwe. Biorąc pod uwagę ostatni okres to nawet bardzo prawdopodobne niestety.
Tak, czy siak do zobaczyska na klifie, jesli pogoda dopisze.
Nadmienię tylko, że już się raczej nie da latać na tym startowisku w Chłapowie, które wszyscy pamiętamy. Tam stoi płot 2 metry od urwiska a cały teren został zamieniowny na pole namiotowe, którego właściciel cynicznie wykorzystuje logo z paralotnią do reklamowania swego interesu. Szkoda bo, było można bezpiecznie wystartować i wylądować no i na rybkę w porze obiadowej wyskoczyć.

Pzdrawiam
Wojtek

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#4

Post autor: Solek »

Od chłopaków GGC słyszałem że startowisko jest teraz koło samolotu - na wielkość jednego glajta.Podobno poprawiło się pod względem wysokości.Więc trzeba będzie próbować - ja nie odpuszcze :lol: chyba że warun nie pozwoli.A o Orłowie słyszałem że tam bardzo ostre te startowisko więc sam napewno tam nie pojade.Jakby co to pisz piotrsolowicz@wp.pl . A jeśli będziesz miał możliwość to mój numer tel. 609-569-654 - bo nad możem niby będe od 25 lipca i brak dostępu do kompa się pojawi co przełoży się na brak wiedzy gdzie jak wieje i gdzie można polatać.
ODPOWIEDZ