Kupie EN-B na 105kg masy startowej (pilot + szpej)

Ogłoszenia - kupie, sprzedam

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
homer24
Posty: 9
Rejestracja: 2010-02-16, 16:53
Lokalizacja: Krakow,Przemysl

Kupie EN-B na 105kg masy startowej (pilot + szpej)

#1

Post autor: homer24 »

Do latania rekreacyjnego poszukuje szeroko rozumianego EN-B dla pilota o wadze wraz ze sprzętem około 105kg. Jako ze nalot mam około 60godz (Mac Para Eden III) to skrzydło powinno być raczej o umiarkowanym jak na EN-B wydłużeniu, dosyć bezpieczne jednakże mające potencjał umożliwiający naukę latania przelotowego. Gorące skrzydła EN-B typu Gin Carrera wykluczam.

Jako ze ostatnio latałem nieco przeważony, tym razem chciałbym być mniej więcej w połowie zakresu wagowego skrzydła. Paralotnia nie powinna być starsza niz 2013 z możliwie niewielkim udokumentowanym nalotem, nienaprawiana, bez uszkodzeń, najlepiej ze świeżym przeglądem. Budżet mam również ograniczony wiec skrzydła roczne i dwuletnie raczej niestety odpadają.

Oczywiście mam swoje typy odnośnie modeli skrzydeł, ale rozważę wszystkie rozsądne propozycje.

Jeśli uważasz ze twoje skrzydło spełnia ww. wymagania proszę o kontakt 535 727 384.

Tomek

Autor
homer24
Posty: 9
Rejestracja: 2010-02-16, 16:53
Lokalizacja: Krakow,Przemysl

Kupie EN-B na 105kg masy startowej (pilot + szpej)

#2

Post autor: homer24 »

Zrewidowalem swoje umiejetnosci i chyba najlepsza opcja bedzie ktores ze skrzydel tzw dolne EN B.Wiec jakby ktos mial ktores z ponizszych na sprzedaz prosze o kontakt.
Skywalk TEQUILA 4 - size M
Skywalk Arriba 3 - size M
Ozone BUZZ Z5 - size ML
Advance EPSILON 8 - size 27/29
Nova ION 4 - size M
AirDesign VITA 2 - size M/L
Gin ATLAS size M/L

Tomek
Ostatnio zmieniony 2018-06-20, 16:35 przez homer24, łącznie zmieniany 2 razy.

Autor
homer24
Posty: 9
Rejestracja: 2010-02-16, 16:53
Lokalizacja: Krakow,Przemysl

Kupie EN-B na 105kg masy startowej (pilot + szpej)

#3

Post autor: homer24 »

Nieaktualne
ODPOWIEDZ