[K] kupię uprząż wyłącznie do ćwiczeń naziemnych

Ogłoszenia - kupie, sprzedam

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski

Awatar użytkownika

Autor
chrup
Posty: 13
Rejestracja: 2014-07-22, 18:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

[K] kupię uprząż wyłącznie do ćwiczeń naziemnych

#1

Post autor: chrup »

Cześć,

Jest to mój pierwszy wpis na forum, nie widziałem tutaj powitalni dlatego walę prosto z mostu do działu giełda :) W tym sezonie rozpocząłem kurs paralotniowy (jestem już na drugim etapie), niestety "elastyczne godziny pracy" nie zawsze pozwalają zgrać się z instruktorem (a czasem dojazdy na miejscówki bywają długawe) i tak sobie pomyślałem, że fajnie byłoby wyczarować sobie jakiś stary zestaw, z którym mógłbym zrobić krótki wypadzik na jakieś okoliczne łąki poćwiczyć operowanie na ziemi gdy akurat mam wolną chwilę a warunki dopisują. Tak dla samej kondycji i polepszania kontroli.

W związku z tym poszukuję raczej taniego sprzętu, którego nie będzie mi żal przy ćwiczeniach naziemnych.

Skrzydło - byłoby chyba najlepiej gdyby było zbliżone rozmiarami do takiego jakie planuje kupić, tj dla pilota o masie ~75-80kg, ew mniejsze. Ponieważ nie planuję na tym latać to skrzydło nie musi być ładne, czyste, może być połatane ze zmęczonymi linkami (aczkolwiek chciałbym aby było kompletne).

Uprząż? Do ćwiczeń "polowych" chyba najlepsza byłaby jak najprostsza. Mam ok 175cm wzrostu. Ponieważ będzie wykorzystywana wyłącznie na ziemi może też mieć jakieś wady.

Jeśli masz jakieś zalegające graty pasujące do powyższych "wymagań" (lub ich braku :D) daj proszę znać.

edit: skrzydło już mam, poszukuję uprzęży
Ostatnio zmieniony 2014-08-02, 18:09 przez chrup, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

Luc
Posty: 67
Rejestracja: 2011-08-23, 00:48
Lokalizacja: Starogard Gdański
Płeć:

Re: [K] kupię skrzydło + uprząż wyłącznie do ćwiczeń naziemn

#2

Post autor: Luc »

Zajrzyj do nich, może napisz wiadomość, mieli trochę skrzydeł do ćwiczenia, może ktoś bedzie chciał coś odstąpić? Jak z Trójmiasta to pewnie do Borska na kurs?

https://spamer.facebook.com/eskadraRP?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

Autor
chrup
Posty: 13
Rejestracja: 2014-07-22, 18:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: [K] kupię skrzydło + uprząż wyłącznie do ćwiczeń naziemn

#3

Post autor: chrup »

Luc pisze:Zajrzyj do nich, może napisz wiadomość, mieli trochę skrzydeł do ćwiczenia, może ktoś bedzie chciał coś odstąpić? Jak z Trójmiasta to pewnie do Borska na kurs?

https://spamer.facebook.com/eskadraRP?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
dzięki za namiary. Na dniach napiszę do nich :)

W Borsku hole, a poza tym łączki (Rewa, Mrzezino), lokalne klify (i te dalsze też :) ).
Awatar użytkownika

Luc
Posty: 67
Rejestracja: 2011-08-23, 00:48
Lokalizacja: Starogard Gdański
Płeć:

Re: [K] kupię skrzydło + uprząż wyłącznie do ćwiczeń naziemn

#4

Post autor: Luc »

To zapraszamy na górkę w Polskim Gronowie k. Gniewu gdybyś był w okolicy Idealna do ćwiczeń wszelkiego rodzaju od stawiania do żagla. Tam też spotkasz chłopaków z okolic. Kierunek E- NE. Trochę dalej masz Nowe Też na E. Z kolei my się wybieramy do Borska.
Awatar użytkownika

Autor
chrup
Posty: 13
Rejestracja: 2014-07-22, 18:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: [K] kupię skrzydło + uprząż wyłącznie do ćwiczeń naziemn

#5

Post autor: chrup »

Luc pisze:To zapraszamy na górkę w Polskim Gronowie k. Gniewu gdybyś był w okolicy Idealna do ćwiczeń wszelkiego rodzaju od stawiania do żagla. Tam też spotkasz chłopaków z okolic. Kierunek E- NE. Trochę dalej masz Nowe Też na E. Z kolei my się wybieramy do Borska.

Dzięki za namiary na miejscówki - jeśli będę w okolicy przy sprzyjającej pogodzie to na pewno postaram się was odwiedzić :)

-- 2014-08-02, 18:10 --

Skrzydło do kitingu znalezione, rozglądam się za uprzężą do treningu naziemnego. Stan nieistotny bo i tak nie będę na niej latać.
ODPOWIEDZ