UWAGA - SKRADZIONO NAPĘD

Ogłoszenia - kupie, sprzedam

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Pilot
Posty: 152
Rejestracja: 2009-03-04, 10:34
Lokalizacja: podkarpacie

#16

Post autor: Pilot »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Napisz pismo o natychmiastowy zwrot sprzętu ! Udokumentowałeś i udowodniłeś że to Twoja własność więc mają Ci go zwrócić ! Nie oni znaleźli skradziony napęd tylko Ty im wskazałeś gdzie on jest .
Nie dzwoń, bo dzwonienie nic nie da, Ty zostałeś okradziony, sprzęt jest Twój, Trzymanie napędu na komendzie nic im nie da, chyba że chcą się na niego patrzeć.
Ciebie obchodziło tylko odzyskanie sprzętu , a procedurą niech się zajmują odpowiednie służby. Mają jednego gościa , niech szukają drugiego !
Zostały sporządzone protokoły, oględziny sprzętu to niech se porobią jeszcze zdjęcia i oddawają napęd, bo im do niczego już jest niepotrzebny . Acha i jeszcze jedno, zapewne stoi Twój napęd w garażu w kurzu i w brudzie, nie przykryty , po tym wszystkim i tak musisz posprawdzać wszystko i wyczyścić . Sprawdź w jakich warunkach jest ten napęd przechowywany . To urządzenie do latania , a nie do jazdy po drogach , jak rower czy hulajnoga , napisz to w piśmie . I odwołuj się po wszystkich odpowiedziach z Policji. Pisz najlepiej do komendanta, i coraz wyżej aż do głównego !
Papier wszystko przyjmie, za pokwitowaniem odbioru na kopii , z telefonów moga się wyłgać .
Pozdrówka !
Józek !

Autor
grzesiek
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-03, 21:52
Lokalizacja: górny śląsk

#17

Post autor: grzesiek »

masz rację Józef , teraz to faktycznie muszę zasypać ich listami bo ile można pokornie czekać , dla nich to zwykła sprawa jakich tysiące , co się będą śpieszyć , a tak to przynajmniej będą się tłumaczyć na piśmie ,co mi zależy. pozdrawiam

Autor
grzesiek
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-03, 21:52
Lokalizacja: górny śląsk

#18

Post autor: grzesiek »

Witam wszystkich ponownie , 13 września , po 4 miesiącach od kradzieży ( co za ironia losu) odzyskałem napęd , pewnie gdybym nie pogonił tych z policji to dalej by sobie stał w Szczyrku nie wiadomo po co , i w ten sposób ta historia prawie dobiegła końca , prawie ponieważ dochodzenie dalej trwa i z czasem może się dowiem czegoś więcej , na razie jak wcześniej pisałem facet , który ten napęd kupił będzie miał postawiony zarzut o paserstwo (tak przynajmniej wyjaśnili mi policjanci) , a sprawca kradzieży? jak go nie było tak nie ma. może wpadnie na kolejnym włamaniu , bo na tym jakże spokojnym do tej pory osiedlu , na którym mieszkam właśnie od maja tego roku zaczęły ginąć koła od samochodów i pokrywy silnika od Seicento , może to właśnie ci sami złodzieje . póki co od razu sprawdziłem napęd i jest ok. teraz pozostaje tylko czekać na poprawę pogody. jeszcze raz wielkie DZIĘKI dla wszystkich , którzy pomogli , a Tobie Grzegorz niech Bóg wynagrodzi .
pozdrawiam

michal54_87
Posty: 51
Rejestracja: 2010-09-08, 09:46
Lokalizacja: Tarnów

#19

Post autor: michal54_87 »

Czyli sprawa sie dobrze zakonczyla :) pomyslnych lotow :)
ODPOWIEDZ