Sprzedam tanio uprząż i skrzydło do ćwiczeń na łące

Ogłoszenia - kupie, sprzedam

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Siema
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-10, 16:33
Lokalizacja: Lędziny

Sprzedam tanio uprząż i skrzydło do ćwiczeń na łące

#1

Post autor: Siema »

witam,

Mam uprząż firmy Airea (atest DHV), rozmiar L, protektor, speed bar, kieszeń na zapas, kieszenie z tyłu i po bokach siedziska- rok produkcji 2003. Jestem jej drugim właścicielem- pierwszy używał jej bardzo mało, ja skorzystałem przez dwa dni po kursie. Jest tylko lekkie przytarcie pod siedzeniem (sadłem przy lądowaniu) i chyba da się to zmyć. Uprząż jest więc w bardzo dobrym stanie. Przechowywana była w moim pokoju (nie na strychu ani w piwnicy). Nie latałem na niej ponieważ najpierw nie miałem do niej skrzydła a 2 lata temu kupiłem Mamboo Nova razem z uprzężą Woody Valey i zapasem. Chciałbym za uprząż 450 zł (do negocjacji)

Osobno, bądź razem pozbęde się skrzydła Pro-Design (stara 1-2). Skrzydło ostatni lot wykonało w 2006r (rok produkcji 1998). Rok później oblało test na przewiewność i leżało w pokoju razem z ww uprzężą. Było szyte i łatane. W wietrzny dzień można sobie poćwiczyć stawianie na łączce. SKRZYDŁO NIE NADAJE SIĘ DO LATANIA! cena 150 zł (również do negocjacji)

Wrzucę tu niebawem zdięcia obu sprzętów... Jeśli do któregoś ze sprzętów potrzeba mogę gratisowo dorzucić stary plecak na cały szpej.

kontakt: tel. 511985831 mail: wtparka@gmail.com

Autor
Siema
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-10, 16:33
Lokalizacja: Lędziny

#2

Post autor: Siema »

Witam oto fotki sprzętu, który opisałem powyżej... Niestety u nas na dole mapy pada i nie zrobiłem jeszcze fotek glajta na łączce- jak się rozpogodzi a nowy właściciel się nie znajdzie to wyciągne skrzydło i udokumentuje w pełnej okazałości.

Również ostrzegam- jestem niefotogeniczny.

nie spamuj://s1097.photobucket.com/albums/g35 ... 7/Harness/

Autor
Siema
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-10, 16:33
Lokalizacja: Lędziny

#3

Post autor: Siema »

uprząż sprzedana, pozostaje skrzydło i plecak- dość pojemny. oddam za 100+ koszt ewentualnej wysyłki

kubaele
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-05, 14:09
Lokalizacja: Dębica

#4

Post autor: kubaele »

Witam aktualne?

Autor
Siema
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-10, 16:33
Lokalizacja: Lędziny

#5

Post autor: Siema »

Witam, mam nadzieje że nie dostane bana jak stąd do Bassano... ogłoszenie już od ponad miesiąca nieaktualne- wszystkich którzy pisali maile/posty a nie dostali odpowiedzi bardzo przepraszam!!
ODPOWIEDZ