zestaw dla początkującego i nie tylko

Ogłoszenia - kupie, sprzedam

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
niuniuni
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-20, 12:58
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

zestaw dla początkującego i nie tylko

#1

Post autor: niuniuni »

Sprzedam zestaw: paralotnia SWING ARCUS 3.26 + uprząż BRONCO II z zapasem SH-1 + kask + książka „Nauka paralotniarstwa w weekend”.

Sprzęt sprzedaję ze względu na brak czasu na latanie. W 2007 roku po odbyciu szkolenia miałem lotne plany i zakupiłem ten sprzęt, ale nic z tych planów nie wyszło, więc szkoda by sprzęt się marnował. /

Skrzydło SWING ARCUS 3.26,
Rok produkcji: 2002,
Masa startowa: 80 – 105kg,
DHV: 1-2,
Powierzchnia: 25,8m2
Skrzydło odkupione jako używane w 2007r i od tego czasu użyte jedynie kilka razy. W 2007r przeszło przegląd techniczny. Jest to doskonałe skrzydło na początek przygody z lataniem, a wiele parametrów odpowiada skrzydłom DHV 1.
Skrzydło w dniu zakupu przeze mnie (2007r.) miało jedną łatkę po koniku polnym i od tego czasu nic się nie zmieniło. Na dolnej powierzchni ma ślad po naklejce ponieważ latało w zawodach. Jedna ze sterówek nie posiada magnesu umożliwiającego przymocowanie go do taśmy nośnej, ale nie stanowi to problemu w normalnym użytkowaniu i można to łatwo naprawić (widoczne na zdjęciach). Skrzydło z taśmą kompensacyjną i oryginalnym workiem.
Szerszy opis skrzydła można znaleźć na stronie paralotnie.atomnet Uprząż Dudek BRONCO II z zapasem SH-1. /

Uprząż BRONCO II z zapasem SH-1,
Rozmiar: L (wzrost 170-185cm),
Kolor: niebieski/czarny,
Tkanina: Cordura (DuPont),
Klamry: AustriAlpin,
Karabinki: AustriAlpin Powerfly lub SupAir,
Uprząż odkupiona w 2007r od osoby, która kupiła ją nową wraz z oryginalnym zapasem, jednak podobnie jak ja, nie miała czasu na latanie. Zatem, do tej pory została użyta jedynie kilkukrotnie przez poprzedniego właściciela i przeze mnie. Całość wygląda jak nowy sprzęt. Zapas nie otwierany, nie przekładany, z dokumentacją. Szerszy opis uprzęży i zapasu można znaleźć na stronie producenta: "DUDEK paragliders".
Koszt nowej uprzęży (bez zapasu) w sklepie DUDEK.eu to 1753zł. /

Kask
Użyty przeze mnie kilkukrotnie. Jest to typowy topek żołnierza Wehrmachtu zakupiony jako nowy za 100zł w 2007r. Rozmiar to 58cm. /

Książka
„Nauka paralotniarstwa w weekend” autorstwa Krzysztofa Kaczyńskiego i Włodzimierza Daszewskiego w prezencie. W książce znajdziesz podstawowe informacje dotyczące sprzętu i ubioru paralotniarza. Dowiesz się, czym się kierować przy jego zakupie, by latać bezpiecznie. /

Link do zdjęć: https://picasaweb.google.com/niuniuni/O ... directlink

Mieszkam w Tarnowskich Górach / Śląskie
Tel. 507326432
mail: niuniuni@gmail.com

Cena: 2500zł (do lekkiej negocjacji)
Załączniki
2828635_1_644x461_rev020.jpg
2828635_1_644x461_rev020.jpg (51.49 KiB) Przejrzano 3846 razy
ODPOWIEDZ