Sprzedam Vox 27 stan bdb przegląd

Ogłoszenia - kupie, sprzedam

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Mariusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-12-12, 18:11
Lokalizacja: Mazowsze

Sprzedam Vox 27 stan bdb przegląd

#1

Post autor: Mariusz »

Witam. Oferuję do sprzedania Dudek Vox 27 A Stan bab. Jestem tu rzadko. Więcej info na mail: mars.mariusz@gmail.com lub tel. 519 763 788. Pozdrawiam

michal54_87
Posty: 51
Rejestracja: 2010-09-08, 09:46
Lokalizacja: Tarnów

#2

Post autor: michal54_87 »

Jaka cena ? Jaki rok?

Autor
Mariusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-12-12, 18:11
Lokalizacja: Mazowsze

#3

Post autor: Mariusz »

VOX - 27A z kwietnia 2007 roku. Nie sugeruj się jednak tą datą. Tak, jak z motocyklem - liczy się nie wygląd i rocznik, a to, w jakim stanie jest sprzęt. Stan techniczny, jak i wizualny oceniam jako bardzo dobry. Jestem jej drugim właścicielem, a odkupiłem praktycznie nowe skrzydło od chłopaków z Bydgoszczy, gdzie leżało w szafie, nie latało prawie wcale, ale było regularnie wietrzone. Ja wylatałem na nim 40 godzin tylko z napędem. Zawsze składane komorami w ten sam sposób, regularnie wietrzone. Skrzydło ma oczywiście aktualny przegląd, wykonany przez Jana Lidke. Polecam młodym paralotniarzom jako pierwsze skrzydło, lub tym, którzy preferują loty rekreacyjne z lekkim zadziorem ;-)Skrzydło ma na górnej powierzchni jedną, małą (4,5 cm) łatkę, wykonaną oczywiście od wewnątrz. Zrobiłem ją sam i nie podejmuję się jej szukania, ponieważ praktycznie jej nie widać. Rozdarcie powstało w czasie startu z łąki, gdzie kiełkowały jakieś kolczaste polne drzewka. Skrzydło naprawdę zacne i nie waham się polecić je każdemu, jako bezpieczne i niezawodne. Mam oczywiście komplet dokumentów paralotni. Cena 2,500zł. W razie pytań - mars.mariusz@gmail.com lub 519763788
ODPOWIEDZ