Ocena Szkoły

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
gaczek58
Posty: 4
Rejestracja: 2008-07-03, 21:43
Lokalizacja: Bochnia>>Borek
Kontakt:

Ocena Szkoły

#1

Post autor: gaczek58 »

Witam! Wszystkich!

Założyłem nowy temat dlatego, gdyż chciałbym abyście ocenili, powiedzieli co sądzicie o szkole "Alti"Międzybrodzie Żywieckim.

Chciałbym się wszystkiego o tej szkole dowiedzieć jaka panuje tam atmosfera, co to za szkoła, gdzie odbywają się szkolenia i czy są jakieś wyjazdy w ramach szkolenia itp.

Za wszelkie Informacje na temat szkoły "Alti"Międzybrodzie Żywieckim..

Z góry dziękuję :!: :!: :!: :!: :!:

Pozdrawiam :!: :!: :!:
gaczek58 ;-) ;-)

mimi31
Posty: 3
Rejestracja: 2008-09-07, 15:03
Lokalizacja: Katowice

#2

Post autor: mimi31 »

Mój kolega był w tej szkole na kursie. Bardzo sobie chwalił profesjonalne podejście do tematu. Ja ze swej strony kategorycznie odradzałbym inną szkołę. Mianowicie Altus w Katowicach. Na kurs chodziłem prawie rok, bo albo instruktorowi nie pasowały dni, albo nie było pogody. Poza tym totalne olewanie kursantów. Na kursie ppg z obowiązkowych 3 godzin naloru zrobiłem tylko...10 minut !. Panowie- omijajcie tę szkołę wielkim łukiem !!!

krisu1985
Posty: 21
Rejestracja: 2008-08-18, 21:44
Lokalizacja: Kępno

#3

Post autor: krisu1985 »

ja tez robiłem szkolenie w ALTUSIE. Może robiliśmy razem?? kiedy zaczynałeś?? ja w zeszłem roku w lipcu zaczynałem a kończyłem we wrześniu.
Ale musze powiedzieć jeszcze jedno, jestem także po kursie spadochronowym robionym w częstochowie i tam to było dopiero olewanie kursantów... Altus się myje w porównaniu do tego co było w ACZ.

mimi31
Posty: 3
Rejestracja: 2008-09-07, 15:03
Lokalizacja: Katowice

#4

Post autor: mimi31 »

krisu1985 pisze:ja tez robiłem szkolenie w ALTUSIE. Może robiliśmy razem?? kiedy zaczynałeś?? ja w zeszłem roku w lipcu zaczynałem a kończyłem we wrześniu.
Ale musze powiedzieć jeszcze jedno, jestem także po kursie spadochronowym robionym w częstochowie i tam to było dopiero olewanie kursantów... Altus się myje w porównaniu do tego co było w ACZ.
Tak Krzychu, chodziliśmy razem na ten kurs w Altusie. I powiem Ci, że więcej z nimi nie chcę mieć do czynienia. I nie są to tylko moje odczucia. Kolega, który chodził z nami na ppg(mam z nim kontakt do dziś) został nazwany babą, bo przed drugim lotem z napędem źle się czuł i powiedział że nie poleci.
Pozdrawiam
Mirek

krisu1985
Posty: 21
Rejestracja: 2008-08-18, 21:44
Lokalizacja: Kępno

#5

Post autor: krisu1985 »

kolega G. powiedział mi ostatnio że mam halucynacje i jeste przeczulony bo twierdziłem że mi napęd wpada w drgania podczas lotu a kiedys nie wpadał. chciałem oddać go na gwarancji ale jakoś niebardzo go to przekonywało... nie wyciągnie już ode mnie nawet złotówki... on szkoli tylko dla kasy... jak do klubu przychodzi ktoś nowy to nie widzi w nim człowieka, tylko potencjalny zarobek, pozatym sam się kiedys przyznał i powiedział to otwarcie że czasem kiedy np ma więcej kursantów niż sprzetu to stara się wyczuć kto ma więcej kasy i temu przysyła "zaproszenie" na latanie... a jakie są opinie o "FLYSCHOOL"??

mimi31
Posty: 3
Rejestracja: 2008-09-07, 15:03
Lokalizacja: Katowice

#6

Post autor: mimi31 »

Ja kupiłem napęd w Aerokraku. Wprawdzie zapłaciłem dość dużo, ale nie żałuję. Podczas drugiego w życiu lotu odkręciła mi się śruba mocowania tłumika i wbiła się w śmigło. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panem Mańkowskim, dostałem nowe śmigło w przeciągu dwóch dni. Oczywiście w ramach gwarancji.

PiotrekWarszawa
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-29, 16:36

Re: Ocena Szkoły

#7

Post autor: PiotrekWarszawa »

Szkołę Alti u Tamary polecę każdej osobie.
Właśnie wróciłem z kursu stopnia I i szczerze muszę się przyznać do jednego: wkręciłem się.
Wspaniała atmosfera, bardzo profesjonalni instruktorzy, charyzmatyczny głos Wojtka, który nawiguje z ziemi co robić sprawia, że odnosi się wrażenie, że ten facet bije na głowę wszystkich komentatorów sportowych w kraju razem wziętych.

Szkoła posiada od dwudziestu już lat dzierżawę góry Jaworzynka, która jest wystrzyżona lepiej niż boisko.

Zaufałem Tej ekipie do tego stopnia, że tylko z nimi jestem gotów uczyć się latania na drugim stopniu.

Podsumowując:
ŚWIETNY SKŁAD INSTRUKTORÓW, PRZEPIĘKNA OKOLICA I NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA.

Dziękuję jeszcze raz Piotrek rowerzysta.

Robhaal
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-31, 16:29

Re: Ocena Szkoły

#8

Post autor: Robhaal »

Należy Ci się złota łopata i zaszczytny tytuł archeologa roku za odkopanie pięcio-letniego tematu. :lol:

Co do opisu to wszystko prawda, no może poza tym boiskiem bo trawa to była na lądowisku spora a i jakaś pamiątka na nodze po mini krzaczorkach jeszcze jest. Ja już odkładam na drugi etap. :-)
Pozdro znad morza.

R.

DrKaczor
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-19, 08:56

Re:

#9

Post autor: DrKaczor »

Bardzo ciekawy temat
ODPOWIEDZ