koledzy pomóżcie

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
mastam
Posty: 4
Rejestracja: 2012-03-08, 13:58

koledzy pomóżcie

#1

Post autor: mastam »

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy.Na imie mi Marcin.Dopiero zaczynam swoja przygodę z lataniem.Chciałbym was poprosic o rade.Czy warto kupic ten sprzet?
nie spamuj://allegro.pl/komplet-do-latania-i2190195657.html
Awatar użytkownika

kamil_rc
Posty: 44
Rejestracja: 2011-05-08, 13:36
Lokalizacja: Wadowice

Re: koledzy pomóżcie

#2

Post autor: kamil_rc »

Na początek proponuje co nieco zmienić temat, na taki aby innym kolega wskazał czego dotyczy :-) Według mnie na pierwszy sprzet do ciorania po lace oraz do zlotów bez problemu. Zapytaj kiedy był przekładany zapas (czy coś z niego jeszcze jest). Ogólnie cena średnia jak na taki zestaw (skrzydło ok 500, uprząż jakieś 300-400, zapas powiedzmy według wieku 200-300, kask liczmy 150). Niech coś spuści z ceny sprzedając :-)

Autor
mastam
Posty: 4
Rejestracja: 2012-03-08, 13:58

Re: koledzy pomóżcie

#3

Post autor: mastam »

dzięki za odpowiedz.następnym razem postaram się bardziej dobierac słowa :-)
jutro jade zobaczyc ten sprzęt.powiedzcie mi prosze, na co zwrócic uwagę?
czy samemu można otworzyc zapas i sprawdzic czy jest ok i nadaje sie jeszce do przekladania?
na co zwrocic uwage ogladajac skrzydlo i uprzaż?
uwazacie,ze to wygórowana cena?
pozdrawiam
Awatar użytkownika

kamil_rc
Posty: 44
Rejestracja: 2011-05-08, 13:36
Lokalizacja: Wadowice

Re: koledzy pomóżcie

#4

Post autor: kamil_rc »

Skrzydło to jedynie możesz wizualnie ocenić czy nie ma dużych przetarć a jeżeli są to kto naprawiał (powinien serwis),oraz czy nie ma trwałych zabrudzeń np olej. O zapas to się jedynie możesz zapytać czy był wietrzony. Ogólnie chodzi o to żeby cząstki elektrostatyczne uwolnić i przewietrzyć tkaninę. Co do uprzęży to w sumie nie ma takich ważnych punktów do sprawdzenie, no może "uszy" na karabinki czy nie są wytarte i poszarpane. A co do ceny to niech trochę spuści np do 1400:)

Autor
mastam
Posty: 4
Rejestracja: 2012-03-08, 13:58

Re: koledzy pomóżcie

#5

Post autor: mastam »

ok.dzięki wielkie za podpowiedz.jutro jade ogladac.mam nadzieje,że wszystko będzie w porzadku.pozdrawiam.
ODPOWIEDZ