Ubezpiecznie

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Bartolomeo
Posty: 11
Rejestracja: 2008-11-27, 09:43
Lokalizacja: Żuków k. Lublina
Kontakt:

Ubezpiecznie

#1

Post autor: Bartolomeo »

Przepisy lotnicze jasno stawiają sprawę ubezpieczenia OC statków powietrznych. Trzeba posiadać takowe i nie ma zmiłuj, jeśli chcemy latać to tylko z OC. Mam wielki problem, bo nie wiem który fundusz jest najlepszy? Czytałem ostatnio na necie o "Finansowej Chacie". Oferują oni bardzo korzystne warunki oraz ograniczają formalności do minimum. Bez wychodzenia z domu można sobie takie OC, NW, czy ubezpieczenie w podróży wykupić. Czy ktoś może się u nich ubezpiecza? Jak to wygląda w praktyce? Proszę o poradę.

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#2

Post autor: Solek »

W zasadzie włanczasz kompa, wchodzisz na wirtualne konto bankowe i przelewasz 128 zł na konto Ergo Hestii (Finansowej Chaty). Wypełniasz formularz dostępny na ich stronie. Wysyłasz formularz wraz z potwierdzeniem przelewu na podanego meila i czekasz na odpowiedź. W odpowiedzi przesyłają Ci twoje ubezpieczenie. Potwierdzenie ubezpieczenia otrzymujesz na początku meilem (w ciągu 24 h), a później przesyłają Ci do domu pocztą co na ogół trwa 2 miesiące. Potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia przesłane meilem i wydrugowane w zupełnosci wystarczy do latania.
ODPOWIEDZ