Polecam SkyTrekking

W tym forum, znajdują się podfora z opisami i opiniami o poszczególnych szkołach.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
parakamil
Posty: 6
Rejestracja: 2010-03-10, 09:56
Lokalizacja: Toruń

Polecam SkyTrekking

#1

Post autor: parakamil »

Początkowo chciałam wybrać inną szkołę ze względu na lokalizację (miałem bliżej) i system szkolenia (weekendowy). Jednak zdecydowałam się na szkołe paralotniową Skytrekking, która szkoli w systemie tygodniowym. Szkolenie przebiegało szybko i sprawnie, w ciągu jednego tygodnia zrobiłem 1 etap, na II etap pojechałem ze Skytrekking w góry na Słowenię. U Piotra Cwudzińskiego zrobiłem pełen pakiet szkolenia I,II i III etap. A teraz przymierzam się do szkolenia z napędem.
Szkoła SkyTrekking nie zawiodła moich oczekiwań. Instruktor nauczył mnie latać, szkolenie przebiegało w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Przekaz wiedzy dla ucznia jest jasny i zrozumiały. Instruktor omawia wszystkie elementy pilotażu, każde ćwiczenie przed lotem jest szczegółowo mówione na ziemi.

Egzamin na świadectwo kwalifikacji zdałem za pierwszym razem. Na egzaminie czułem się bardzo pewnie swojego przygotowania i mogłem do niego podejść na pełnym luzie. Szczerze polecam i dziękuję za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Nauczenie mnie nielota latania i pokazania piękna tego sportu. :-)
Ostatnio zmieniony 2014-01-25, 08:46 przez parakamil, łącznie zmieniany 1 raz.

Jarek
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-23, 17:56

Re: polecam SkyTrekking

#2

Post autor: Jarek »

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu na I etam, a następnie PPG. Przekaz wiedzy przez instruktora dla kadeta jest bardzo czytelny i zrozumiały.Wiedza przekazywana jest jasno, co ma duże znaczenie w dalszym samodzielnym lataniu. Według mnie szkoła Sky Trekking jest godna uwagi i zasługuje na duży pozytyw. :-D :-D :-D
Pozdrawiam.
Były uczeń, a obecny czynny pilot PPG -Jarek.

MORDKA
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-28, 21:45

Re: polecam SkyTrekking

#3

Post autor: MORDKA »

W SkyTrekking robiłem 2 kursy.
I etap w Inowrocławiu i II etap na zagranicznym wyjeździe.
Instruktor spokojny, opanowany, rzeczowy i doświadczony. Atmosfera na oby dwóch etapach szkolenia była super. Kilku moich kolegów też szkoliło się w tej szkole. Wszyscy byli zadowoleni.
Jak dla mnie szkoła pierwsza klasa, osobiście polecił bym ją każdemu kto ceni sobie na kursie dobrą atmosferę, doświadczonego instruktora, zadbany sprzęt i bezpieczeństwo.
Pozdrawiam Maciej
ps. na III etap też się do Piotra (SkyTrekking) wybieram ;)
Awatar użytkownika

Manuela
Posty: 23
Rejestracja: 2011-09-21, 09:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: polecam SkyTrekking

#4

Post autor: Manuela »

Potwierdzam. Byłam na 2 wyjazdach zagranicznych ze szkołami Skytrekking i Cloudbase (jeżdżą razem, bo porządne szkolenie powinno być obstawione przez dwóch instruktorów). Polecam, a nie wykluczone że sama się jeszcze gdzieś z nimi bryknę ;)

pio92
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-26, 02:38
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: polecam SkyTrekking

#5

Post autor: pio92 »

Chciałbym również gorąco polecić szkołe latania Piotra Cwudzińskiego "SkyTrekking". Robiłem I i II etap oraz PPG. Wszystko przebiegło przyjemnie. Pełen profesjonalizm oraz umiejętność łatwego przekazu wiadomości to podstawa dobrej nauki, a co za tym idzie bezpiecznego, przyjemnego i efektywnego (odpowiednie wykorzystywanie warunków atmosferycznych) latania. Bez stresu, w miłym klimacie prowadzone szkolenie również ma duże znaczenie co można spotkać własnie w tej szkole. Ponadto, na pomoc Piotra również mogę liczyć już po kursie - zawsze jak mam jakieś pytanie dylemat itd zwracam się do Niego, i zawsze uzyskuję pomoc za co jestem wdzięczny.
Mógłbym jeszcze dużo pisać, ale myślę, że nie ma co - najlepiej każdy kto chce zrobić sobie szkolenie w dobrej, profesjonalnej szkole i w miłej atmosferze niech zrobi to w SkyTrekking ;)
Pozdrawiam!
Piotr Stachura

Tony
Posty: 24
Rejestracja: 2011-02-13, 21:06
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: polecam SkyTrekking

#6

Post autor: Tony »

Po takich peanach to nie wiadomo co mozna dodać ale spróbuję. Dzięki Sky Trekking poznałem starty na wyciągarce w atmosferze profesjonalizmu i spokoju. Również treningi "na sucho" na lotnisku to była frajda. No i "zwieńczenie dzieła" to wykręcanie wysokości do 1500 m w termice w Lijaku w Słowenii pod okiem profesjonalistów !!!!. Polecam Tomek

szosa
Posty: 2
Rejestracja: 2013-05-10, 22:38

Re: polecam SkyTrekking

#7

Post autor: szosa »

Witam,
Właśnie ukończyłem I Etap w SKytrekking. Atmosfera na szkoleniu zajefajna, pełen profesjonalizm.
Spokój Piotra i wyciągarkowego Rysia podczas szczególnie pierwszych lotów - bezcenne. Bardzo jasny i zrozumiały sposób przekazywania wiedzy. Polecam tę szkołę!
Piotr i Rysiek to bardzo fajni ludzie, którzy nie tylko na paralotniach "zjedli zęby". Szkolenie u nich to była dla mnie czysta przyjemność.

Adam Szostek
Gdańsk

lehmpiotr
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-12, 11:54

Re: polecam SkyTrekking

#8

Post autor: lehmpiotr »

szosa pisze:Witam,
Właśnie ukończyłem I Etap w SKytrekking. Atmosfera na szkoleniu zajefajna, pełen profesjonalizm.
[...]
Adam Szostek
Gdańsk
Również skończyłem szkolenie na I etapie (razem z Adamem, Sławkiem i Asią-II etap).
Opanowanie, bezpieczeństwo, wiedza, doświadczenie, planowe i planowane zajęcia, odpowiedzialność - to część atu. Wszystko w szkole przebiega w pełni profesjonalnie. Rysiu i Piotr z pasją prowadzą kursantów.
Na pewno wrócę na II etap i mam nadzieję, że uda mi się zebrać i wyjechać w Alpy i nie tylko.

Lojalnie uprzedzam, że są "chorzy" na LATANIE i niestety jest to zaraźliwe. Ryzyko wielkie, że się z tego nie wyleczysz.
POLECAM w 100% szkołę SKYTREKKING Piotra Cwudzińskiego.

>> Piotr Lemańczyk <<
>> Gochy - Kaszuby <<

Milena
Posty: 1
Rejestracja: 2013-09-02, 16:14

Re: polecam SkyTrekking

#9

Post autor: Milena »

Przeczytałam posty i... ruszyłam na szkolenie Sky Trekking. Dwa etapy w dwa tygodnie w dwóch różnych częściach Polski. I podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi postami polecającymi!!! Fachowo, cierpliwie, z maksymalnym wykorzystaniem warunków pogodowych, teoria i praktyka, filmy poglądowe, sprawdzony sprzęt. Jednym słowem - moje najbardziej intensywne i najfajniejsze wakacje, chociaż czasem trzeba było wstawać o bardzo wczesnej podłej porze, co dla sówki jest mega wyczynem ;-) I prawda, zarazili mnie lataniem na tyle skutecznie, że już kombinuję, jak i gdzie wybrać się na III etap, zdać egzamin, kupić sprzęt (no, może na początek wypożyczyć) i latać, latać, latać!!! :-)
Dzięki Piotrze, dzięki Marku, dzięki Rysiu z Chrynnego i Rysiu z Inowrocławia - trzymajcie tak dalej :-)
ODPOWIEDZ