Szukam dobrej szkoły w okolicy Gdańska

W tym forum, znajdują się podfora z opisami i opiniami o poszczególnych szkołach.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Tony
Posty: 24
Rejestracja: 2011-02-13, 21:06
Lokalizacja: GDAŃSK

Szukam dobrej szkoły w okolicy Gdańska

#1

Post autor: Tony »

Mieszkam w Gdańsku i poszukuje szkoły godnej uwagi gdzie mozna doskonalić umiętnosci latania. Będę wdzięczny za opinie i kontakty.

sayid
Posty: 101
Rejestracja: 2010-06-18, 13:48
Płeć:
Kontakt:

Re: Szukam dobrej szkoły w okolicy Gdańska

#2

Post autor: sayid »

Może Kamil Antkowiak nie spamuj://paralotnie.org/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

marcinhankus1984
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-10, 12:18

Re: Szukam dobrej szkoły w okolicy Gdańska

#3

Post autor: marcinhankus1984 »

Witam też jestem z gdańska i także szukam szkoły. Wydaje mi się że w okolicach trójmiasta Pan kamil jest jedyną opcją (sensowną) Troszke jest ciężki kontakt z nim, ale myśle że jak się chce to da się rade :) Może kolego się jakoś zgadamy na miejscu i udeżymy do Pana kamila razem :) Ja jeszcze mam jednego kolege i chyba jak najszybciej bedziemy startowac na kurs :) Pisz na mojego maila jak coś : marcinhankus1984@gmail.com
Pozdrawiam

Autor
Tony
Posty: 24
Rejestracja: 2011-02-13, 21:06
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Szukam dobrej szkoły w okolicy Gdańska

#4

Post autor: Tony »

marcinhankus1984 pisze:) Troszke jest ciężki kontakt z nim, ale myśle że jak się chce to da się rade :)
Pozdrawiam
Już ten ciężki kontakt ćwiczyłem. I ponownie nie będę próbował... dzięki.

-- 12 lut 2013, o 21:46 --

Ostatni wpis Szkoły o której piszemy:
2011.11.12 Wakacje !!!

Nareszcie po ciężkim i pracowitym sezonie wyjeżdżam na wakacje. Od 13 listopada do 16 grudnia tradycyjnie jestem w Indiach. W programie Nepal, Kerala, Sri Lanka.

Rodzi się pytanie czy to jest pamiętnik paralotniarza czy oferta szkoły paralotniowej???
Pomijając aktualność wpisu.

szosa
Posty: 2
Rejestracja: 2013-05-10, 22:38

Re: Szukam dobrej szkoły w okolicy Gdańska

#5

Post autor: szosa »

Witam,
Też jestem z Gdanska, szukałem czegoś bliżej mnie ale po opiniach jakich sie naczytalem zdecydowalem sie na wyjazd na tydzien trochę dalej ale do pewnej szkoły - Sky Trekking. Być może inne są także dobre ale nie mialem okazji sie przekonac. W tej szkole bylem , zobaczylem, kurs przeszedlem (I etap) i mogę z czystym sumieniem polecić.
Adam Szostek

rolka
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-31, 19:47

Re: Szukam dobrej szkoły w okolicy Gdańska

#6

Post autor: rolka »

Laudel nie spamuj://komineo.pl/laudel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ