Kurs - Szczecin

W tym forum, znajdują się podfora z opisami i opiniami o poszczególnych szkołach.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Kropek
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-12, 19:27

Kurs - Szczecin

#1

Post autor: Kropek »

Cześć na początku chciałbym wszystkich serdecznie powitać ;)

Przejdę do sedna,
w jakiej szkole polecacie robić kurs w Szczecinie lub okolicy? Biorę pod uwagę również Leszno.

oczko80
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-16, 21:45

Re: Kurs - Szczecin

#2

Post autor: oczko80 »

Witaj

kursu w Szczecinie i okolicy raczej nie zrobisz ,sam mieszkam w Szczecinie i kurs robiłem az na gorze żar w szkole Albatros

,lepiej szkolic sie na górkach- takie moje subiektywne zdanie ,a co do wyboru szkoły masz jedną pod nosem tzn w Poznaniu

Fly2live- jade z nimi na termike 16 marca. jest to jedna z nielicznuch szkół gdzie mozesz zrobic kurs siv. pozdrawiam

Autor
Kropek
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-12, 19:27

Re: Kurs - Szczecin

#3

Post autor: Kropek »

Jest jeszcze szkoła nie spamuj://paralotnie.org/" onclick="window.open(this.href);return false;, która własnie robi w Szczecinie kurs w kwietniu. I nie wiem, którą wybrać :roll:

highskill

Re: Kurs - Szczecin

#4

Post autor: highskill »

A jest jeszcze taka jakoś zapomniana...

p. Andrzej nie spamuj://spamer.glajt.info/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Gość jest z Kołobrzegu ale przy większej ekipie umawia się na miejscu w Szczecinie, uczyłem się u p. Andrzeja NIE jest on ZBYTNIO MIŁY :evil: wiec nie liczcie na pobłażliwe traktowanie ale pojęcie i sprzęt szkoleniowy to on ma (nie jest to tylko moja opinia).
Nas uczył na całkiem nowym Dudku wyciągarkę ma z silnika od VW całkiem ładnie to chodzi, kurs i wszystko wyglądało normalnie natomiast nie mam zbyt dużego porównania do:

p. Kamila nie spamuj://spamer.paralotnie.org" onclick="window.open(this.href);return false;
u którego zacząłem ale nie ukończyłem szkolenia.
A było to tak:
Rozpoczęliśmy z grupą pierwszego dnia pobiegaliśmy ze skrzydłami po polu ucząc się stawiania, następnego dnia prawdopodobnie zbyt mocno wiało / później znów jakoś nie było pogody i Sz. p. Kamil po kilku dniach zawinął się do Borska i tyle było z całego naszego latania i szkolenia. Następnego razu się już nie pojawił i tak aż do dziś widocznie mało chętnych w Szczecinie?

Cóż najlepiej mieć kogoś "blisko" bo LATANIE jest zależne od pogody, szkoda że nasz wielki Aeroklub SZCZECIŃSKI posiadający SEKCJĘ PARALOTNIOWĄ nie posiada swojego TRENERA ani SPRZĘTU :) i nic się chyba nie zmieniło od tylu lat - to cały nasz "kochany" Szczecin.

Pozdro dla wszystkich którzy mimo wszystko starają się szkolić i latać w naszym pięknym mieście. ;-)
ODPOWIEDZ