PARALOTNIOWY LOT DOOKOŁA POLSKI

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
klon
Posty: 15
Rejestracja: 2014-10-21, 20:35

PARALOTNIOWY LOT DOOKOŁA POLSKI

#1

Post autor: klon »

Należą się wielkie gratulacje za odwagę i wytrwałość oraz za dokonanie tego o czym wielu marzyło /i wielu marzy do dziś/.
Wielkie BRAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Śledziłem lot na facebook -u od samego początku. Nawet ruszyłem swoje 4 litery sprzed kompa i livetracka kiedy przelatywali dosłownie 6 km od mojego startowiska wyjechałem w niepogodę /padało na dole/ aby choć chwilkę z największego w okolicy wzniesienia móc ich wyczyn podziwiać.Przemknęli jak błyskawica pomiędzy chmurami i tyle ich widziałem.Może 5-8 sekund? Jednak cieszę się,że byłem świadkiem naocznym tego wyczynu. Tak WYCZYNU bo w takich kategoriach należy te przedsięwzięcie traktować.
Jeszcze raz WIELKIE BRAWA!!! Należą się Wam pochwały i zaszczyty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S: Jednak nie ma co się martwić,że już po ptokach i ktoś pierwszy tego dokonał-lot poralotnią dookoła Polski. Okazuje się to nie jest tak do końca. śMIAŁKOWIE POKONALI TEN DYSTANS W NIEKTÓRYCH ODCINKACH TRASY -ETAPACH - NA ROWERACH.CZYLI DZIELNIE PEDAŁUJĄC ZAMIAST LECIEĆ. I TAKI BYŁ ICH pierwotny PLAN by tych kilkadziesiąt czy kilkaset km pokonać również rowerem.
Tym samym tak w rzeczywistości 100% oblot Polski dookoła na paralotni czeka na kolejnych śmiałków z szeroko otwartymi ramionami :-) ;-) :lol: .
Czyli czas już zbierać graty i ekipę.A części rowerowe zostawić w domu lub w piwnicy /albo komórce czy garażu/.
Można to POBIĆ ! A raczej można ich PRZELECIEĆ i to DOSŁOWNIE!!!
Pozdrawiam i życzę powodzenia Wszystkim!
ODPOWIEDZ