Uprawnienia na PPG i PPGG to to samo ??

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
xadek
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-29, 22:38
Lokalizacja: Maciejowice

Uprawnienia na PPG i PPGG to to samo ??

#1

Post autor: xadek »

Witam
Dopiero co zaczynam przygodę z paralotniarstwem. Więc postanowiłem poszukać jakiegoś kursu. Na allegro znalazłem szkolenie od ,,0''
(nie spamuj://allegro.pl/szkolenie-ppg-od-0-w- ... 24473.html) i teraz zaczyna się mój problem bo w swojej ofercie mają na PPG i PPGG. Czy jak będę posiadał uprawnienia na PPG to będę mógł latać na PPGG ?

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#2

Post autor: Solek »

Nie, PPG to start z nóg a PPGG to start kołowy (trajka).

Autor
xadek
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-29, 22:38
Lokalizacja: Maciejowice

#3

Post autor: xadek »

Tyle to ja wiem, ale chodzi mi oto czy jak będę posiadał uprawnienia na PPG to czy będę mógł latać też na PPGG.

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#4

Post autor: Solek »

Tak jak pisałem wczesniej NIE - ale w Polsce większosć ma olewczy stosunek do prawa, nie spodziewam się żebyś tego przestrzegał :-)

xcgfdgf
Posty: 33
Rejestracja: 2013-09-27, 03:39

Re: Uprawnienia na PPG i PPGG to to samo ??

#5

Post autor: xcgfdgf »

Such stories set us thinking, wondering what we should do under similar circumstances. What Runescape Goldevents, what RS Gold experiences, what associations should Runescape Gold we crowd into those last hours as mortal beings, what regrets?

-- 2013-09-27, 10:00 --

Love is a telephone which, when you use it for the first time, makes you so nervous RS Gold and excited that you Runescape Gold either hold the receiver upside down or dial the wrong number. By the time you have calmed down, you will beat a loss Runescape Gold to whom you should make the call.
ODPOWIEDZ