brawurowe jak zacząć

Tu znajdziesz wskazówki jak zacząć przygodę z paralotniarstwem.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
adluvatan
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-25, 22:46
Lokalizacja: Olsztyn

brawurowe jak zacząć

#1

Post autor: adluvatan »

Mam pytanie które obawiam się, że spowoduje, że uznacie mnie za szaleńca no ale..:) Słuchajcie. Chciałbym zacząć latanie od drugiego etapu. moja pewność siebie jest spowodowana tym że na wszystkich kursach sportowych po prostu si nudziłem:) na windsurfing wsiadłem i popłynąłem, na snowboardzie też nauczyłem się bardzo szybko. jedyny problem miałem z samochodem ale on ma silnik a takich rzeczy nie lubię:) więc... czy mogę zacząć latanie od drugiego etapu? Poczytałbym co jest w pierwszym i zaczął od czegoś bardziej zaawnsowanego. myślę, że to, że interesuje się modelarstwem lotniczym (rc) też ma jakiś wpływ. Chodzi o to by pogodzić dwie rzeczy: brak pieniędzy i marzenia dzieciństwa. (kiedyś chciałem zostać pilotem ale niestety nie mieszczę się do szybowca:()

Maciek
Posty: 10
Rejestracja: 2008-11-27, 20:46
Lokalizacja: radom

#2

Post autor: Maciek »

nauczysz się dopiero latać jak przeżyjesz pierwszy wypadek.
Więc powodzenia - widze że szybko będziesz latał.

ZDROWIA

Autor
adluvatan
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-25, 22:46
Lokalizacja: Olsztyn

#3

Post autor: adluvatan »

no dobra.... paralotniarstwo to troche inny sport:)

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#4

Post autor: Solek »

Żeby zacząć drugi etap szkolenia najpierw musisz ukończyć pierwszy etap. Nikt Cię nie puści na drugi etap jeśli nic nie umiesz (czyli start i lądowanie). Jeśli połączysz dwa etapy to pewnie z instruktorem będziesz mógł sie dogadać - napewno zejdzie z ceny.
ODPOWIEDZ