Miejsca do latania PPG

Opisy miejsc do latania.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
0SPANIEL
Posty: 12
Rejestracja: 2013-05-02, 00:02

Miejsca do latania PPG

#1

Post autor: 0SPANIEL »

Witam wszystkich, mam takie pytanie ponieważ od niedawna latam na PPG poszukuję miejsca do latania w bliskich okolicach łodzi, mam na myśli jakąś dużą łąkę z dala od zabudować oraz strefy powietrznej lotniska żeby nikomu nie przeszkadzać ,bardzo bym prosił jak znacie takie miejsca w pobliżu Łodzi o informację. Pozdrawiam :-)

Robson1
Posty: 2
Rejestracja: 2017-07-17, 21:24
Płeć:

Miejsca do latania PPG

#2

Post autor: Robson1 »

Zapraszamy do Kutna posiadamy piękne startowiso zaraz przy wjeździe do miasta od strony Łodzi Pozdrawiam Robert 507499624

Autor
0SPANIEL
Posty: 12
Rejestracja: 2013-05-02, 00:02

Miejsca do latania PPG

#3

Post autor: 0SPANIEL »

Super, dziekuję bardzo za info :) Powiedz mi to startowisko to jest może w łękach kościelnych ? czy jakieś inne ? Pytam się bo słyszałem też o łękach kościelnych, ale też tam nie byłem. Jeszcze raz dzięki za info i telefon kontaktowy, będę na pewno dzwonił i chętnie Was odwiedzę :) Pozdrawiam!!!

Robson1
Posty: 2
Rejestracja: 2017-07-17, 21:24
Płeć:

Miejsca do latania PPG

#4

Post autor: Robson1 »

Stanowisko w Lękach jest wykorzystywane przez szkołę Falco Marcina Sokoła,to nasze jest bliżej Kutna. Gdybyś miał ochotę polatać w innych miejscach znam fajne startowiska okolice Włocławka, Koła, Ciechocinka... Pozdrawiam Robert

Autor
0SPANIEL
Posty: 12
Rejestracja: 2013-05-02, 00:02

Miejsca do latania PPG

#5

Post autor: 0SPANIEL »

Cieszę się bardzo , jak tylko będę miał wolne dzwonię i Was odwiedzam :) jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam Jacek
ODPOWIEDZ