System ratunkowy Charly

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Kijuik
Posty: 6
Rejestracja: 2008-11-06, 20:05
Lokalizacja: Nelson - Lanceshire UK
Płeć:

System ratunkowy Charly

#1

Post autor: Kijuik »

Witam. Ostatnio zakupiłem używany, aczkolwiek w dobrym stanie spadochron ratunkowy "Charly". Zwracam się do wszystkich którzy mogliby mi pomóc. Poszukuję instrukcji składania spadochronu. Jestem można powiedzieć emerytowanym spadochroniarzem i pamietam jak się składa spadochron. Jednak "Charly" to zupełnie coś innego. Ze złożeniem czaszy nie mam problemu (pamietam sprzed lat), jednak z linkami jest problem bo jest inna budowa spadochronu niż tradycyjnego. Jak się zaplata linki i jak montuje całość do pokrowca? Będę wdzięczny za każdą informację.

krisu1985
Posty: 21
Rejestracja: 2008-08-18, 21:44
Lokalizacja: Kępno

#2

Post autor: krisu1985 »

Wiem że na stronie DUDKA jest jakiś opis składania RSH ale czy to ten typ spadochronu o który chodzi to już nie mam pojęcia, a tak pozatym to przewinięcie zapasu kosztuje w granicach 60zł więc może warto rozważyć oddanie go zawodowcom ;-) pozdrawiam:-)

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#3

Post autor: Solek »

Kolego jak nie masz uprawnień do przekładania spadochronu zapasowego to tego nie rób.Jak cos pochrzanisz a spadochron będzie Ci potrzebny ..... Przez chwilę pomyśl wysłanie spadochronu i przewinięcie wcale nie jest takie drogie.
ODPOWIEDZ