gdzie zapisac sie na kurs

W tym forum, znajdują się podfora z opisami i opiniami o poszczególnych szkołach.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
kakolooo1
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-19, 16:28
Lokalizacja: radomsko

gdzie zapisac sie na kurs

#1

Post autor: kakolooo1 »

witam chciałbym sie zapisac na kurs paralotniowy w polsce poszukuje szkoły taniej jak ktos wie co bedzie na teorii jakie pytania chce zrobic 3 etapy czekam na odp
Awatar użytkownika

kamil_rc
Posty: 44
Rejestracja: 2011-05-08, 13:36
Lokalizacja: Wadowice

#2

Post autor: kamil_rc »

Mówisz taniej... Ja bym wolał dołożyć troszkę kaski i się naprawdę wylatać na dobrym sprzęcie niż iść do taniej szkoły gdzie dostaniesz szmatę i więcej się z nią nabiegasz niż polatasz. Napisz czy poszukujesz szkoły w okolicy radomska czy może być np w górach. I oczywiście czy chcesz PPG czy tylko latanie swobodne. Ja np robiłem kurs w Alti i w ciągu 2 tygodni zrobiłem I etap i odrazu IIetap i egzamin. Tu masz pytania na egzamin nie spamuj://spamer.egzamiy.fora.pl/gielda-pytan ... min,6.html Szkole bardzo mogę polecić I etap robisz n jaworzynie stopniowo, a II etap robisz na wyciągarce w okolicach Wadowic i odrazu masz wbite H w licencje. Podejrzewam ze każdy będzie zachwalał swoja szkołe, ale taka nasza natura.

Parawariat
Posty: 9
Rejestracja: 2012-02-18, 16:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

#3

Post autor: Parawariat »

Też polecam Alti, świetnie szkolą, sprawdziłem osobiście :-) Drugi IIetap można też zrobić w Słoweni

xcgfdgf
Posty: 33
Rejestracja: 2013-09-27, 03:39

Re: gdzie zapisac sie na kurs

#4

Post autor: xcgfdgf »

It hurts to love someone and not be loved in return. But what is guild wars 2 gold more painful is gw2 gold to love someone and never find the courage to let that person guildwars2 credits know how you feel.

-- 2013-09-27, 10:58 --

A sad thing in life is gw2 gold when you meet guildwars2 credits someone who means a lot to you,only to find out in the end that it was never meant to be and you just guild wars 2 gold have to let go.
ODPOWIEDZ