Festival PARALOTNIARSTWA w Oludeniz w Turcji

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
airgamesoludeniz
Posty: 2
Rejestracja: 2008-06-23, 13:21
Lokalizacja: Oludeniz

Festival PARALOTNIARSTWA w Oludeniz w Turcji

#1

Post autor: airgamesoludeniz »

Witamy wszystkich fanów paralotniarstwa!!!

W dniach 15-19 października 2008 odbędzie się 9-ty festiwal paralotniarstwa (9th International Air Games) w Turcji w Oludeniz.
Malownicza sceneria Błękitnej Laguny przyciąga pilotów z całego świata, którzy mają szansę latać w towarzystwie najlepszych acropiltów z całego świata i podziwiać przepiękne widoki.
Oludeniz jest mekką dla pilotów a także wspaniałym miejscem odpoczynku dla ich rodzin i znajomych. Rezort oferuje doskonałe warunki: turkusowe morze, plaże i zatokę błękitnej laguny, znakomity wybór restauracji, oraz co najważniejsze: GÓRĘ BABADAG (2000 m.).

5-dniowy festiwal jest niezapomnianym przeżyciem, możliwościa nawiązania znajomości z pilotami z całego świata! Po całym dniu latania i pokazów przychodzi czas na relaks w Cloud 9, barze i restauracji gdzie piloci oglądają swoje wyczyny na telebimie. Wraz z zachodem słońca rozpoczyna się impreza na plaży.

Więcej informacji o festiwalu, zdjęcia z zeszłorocznych imprez są dostępne na stronie: spamer.babadag.com

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa na tegorocznym festiwalu! Po więcej informacji prosimy o kontakt e-mailowy: oludenizairgames@babadag.com

DO ZOBACZENIA!!!!
ODPOWIEDZ