2 etapy w różnych szkołach ?

Tu znajdziesz wskazówki jak zacząć przygodę z paralotniarstwem.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
misieek28
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-17, 20:16

2 etapy w różnych szkołach ?

#1

Post autor: misieek28 »

Witam mam na imię Michał i dopiero co się zalogowałem :) Prawdopodobnie będę tu teraz często.
Zamierzam w tym roku zacząć szkolenie 1 i 2 etapu. Ze względu na to że szkolenia są w podobnych cenach mam możliwość nauki latania w dwóch różnych miejscach i dwie wersje szkolenia czyli na drugim etapie mogę się czegoś nowego dowiedzieć bo przecież nie każdy szkoli tak samo.
Moje pytanie czy można robić szkolenia w dwóch różnych szkołach ? Czy szkoły akceptują zaświadczenie ukończenia etapu pierwszego z innej szkoły ?
Druga sprawa to połączenie przyjemnego z pożytecznym ,można być w 2 różnych miejscach polski i więcej zobaczyć.
Co wy na to ?
Pozdrawiam
Michał

-- 2013-01-21, 22:14 --

Nikt mi nie odpowie?
Czy może zadałem głupie pytanie?
A może naruszyłem jakieś zasady forum?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Manuela
Posty: 23
Rejestracja: 2011-09-21, 09:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2 etapy w różnych szkołach ?

#2

Post autor: Manuela »

Hm, chyba z osób które tu zaglądają nikt się z takim podejściem nie spotkał, może stąd ta cisza :D

adrian1979
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-27, 18:18
Lokalizacja: strzelce opolskie
Kontakt:

Re: 2 etapy w różnych szkołach ?

#3

Post autor: adrian1979 »

Wydaje mi się,ale nie jestem pewien,że jest to obojętne gdzie zrobisz szkolenie.Wiem na 100-we że pierwszy etap jest ważny tylko
1rok. W tym czasie musisz zrobić drugi etap. To już trochę gorzej bo w warunki u nas w kraju ciężko trafić.

Tony
Posty: 24
Rejestracja: 2011-02-13, 21:06
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: 2 etapy w różnych szkołach ?

#4

Post autor: Tony »

Nie wiem w jakim rejonie mieszkasz ale osobiście polecam szkołe z Inowrocławia Sky Trekking. Ponieważ szkolenie prowadzone jest za wyciągarką jest pewne że "zaliczysz" oba etapy w krótkim terminie a to ma znaczenie dla zachowania ciągłosci umiejętnosci szczególnie na początku. Z tą szkołą "zwiedziłem" aerokluby w Inowrocławiu i Słupsku a potem doskonaliłem latanie w Lijaku w Słowenii. Cenię profesjonalizm i odpowiedzialność a tam to spotkałem. I rzetelność w rozliczeniach!!!!
ODPOWIEDZ